Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Nebojíme se technologických výzev

Díky dlouholetým zkušenostem získaných na malých i velkých projektech jsme vyrostli v odborníky, kteří se dokážou vypořádat s každou výzvou. Našimi klienty jsme vyhledávaní pro náš osobní přístup, který zahrnuje profesionalitu, lidskost a instinkt přizpůsobit se přáním zákazníků. 
Nechejte se inspirovat a seznamte se s projekty, kde našly naše technologie svoje uplatnění. Staňte se i vy součástí našeho společného příběhu.

Referenční projekty

DIMENSE
S firmou COMIMPEX úspěšně spolupracujeme více než 15 let. Jde o spolehlivého partnera, který se podílí na našich významných autorských projektech. COMIMPEX pro nás zpracovává profesně i technologicky náročné části projektů jako jsou slaboproudé a silnoproudé rozvody a bezpečnostní technologie. Při realizaci zajišťuje profesní autorský dozor, případně zpracovává dokumentaci skutečného provedení těchto profesních částí.

ING. ARCH. Petr Hovořák
Hlavní architekt, DIMENSE, v.o.s.
WOLF HUNT
Během několika let se naše kancelář rozrostla, což vyústilo v potřebu přejít z volně dostupných informačních systémů na sofistikovanější a ucelený systém. Věděli jsme o dobré reputaci společnosti COMIMPEX a také, že jejich tým tvoří kvalitní profíci. Implementace proběhla hladce a velmi spokojení jsme byli i s následnou podporou. Člověk, který se o nás staral byl proaktivní, vstřícný a trpělivý. Jsme rádi, že máme na IT takového partnera a můžeme se soustředit na náš vlastní byznys.

Ondřej Havlíček
Jednatel, WOLF HUNT s.r.o.
VIDA! SCIENCE CENTRUM
Se společností COMIMPEX spolupracujeme již dlouhou dobu v oblasti síťové infrastruktury a dodávky ICT vybavení. Máme s nimi uzavřenu servisní smlouvu, díky které je náš interní systém pod neustálým bezpečnostním dohledem. Pro spolupráci mohu COMIMPEX s plnou důvěrou doporučit, je to partner, na kterého se lze spolehnout.


Lukáš Richter
Ředitel VIDA! science centrum
ORACLE NETSUITE
Společnost COMIMPEX vnímáme jako dodavatele, který je schopen se o vás postarat z celkového hlediska služeb, které zákazník může potřebovat – dodávku HW, SW, audio a video zařízení, síťové infastruktury, správu světel a kamer. V našem případě jsme navíc ocenili zejména velkou vstřícnost a flexibilitu v řešení jednotlivých projektů a návrhy na externí služby nad rámec zakázky.

Martina Michnová
Facilities Manager
Oracle Czech Republic s.r.o.
BACHL
Se společností COMIMPEX spolupracujeme necelý rok a již se jim podařilo úspěšně zvádnout náročný převod našich zastaralých MS Windows SQL servrů na novější verzi, vč. propojení všech rozsáhlých periferií a dodávky HW. Vzhledem k naší velikosti i složitosti procesů a krátké době pro podrobnou možnost seznámit se s našimi procesy, je to dobrá vizitka odborné práce všech pracovníků COMIMPEXu. Těšíme se na další rozvoj naší spolupráce.

Jan Vaculík
Hlavní účetní BACHL, spol. s r.o.
EXPONEX
Se společností COMIMPEX spolupracujeme již několik let. V minulém roce firma zajistila z pozice generálního dodavatele kompletní vybudování serverové, síťové i bezpečnostní infrastruktury do nově rekonstruovaného sídla naší společnosti. V současné době nám COMIMPEX zajišťuje veškerou správu sítě i serverových technologií a působí k naší spokojenosti i jako dodavatel HW.

Martin Hradský
Technicko-správní ředitel
Exponex s.r.o.

Zaujali jsme vás? Ozvěte se nám!