Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Nebojíme se technologických výzev

Díky dlouholetým zkušenostem získaných na malých i velkých projektech jsme vyrostli v odborníky, kteří se dokážou vypořádat s každou výzvou. Našimi klienty jsme vyhledávaní pro náš osobní přístup, který zahrnuje profesionalitu, lidskost a instinkt přizpůsobit se přáním zákazníků. 
Nechejte se inspirovat a seznamte se s projekty, kde našly naše technologie svoje uplatnění. Staňte se i vy součástí našeho společného příběhu.

Referenční projekty

DIMENSE
S firmou COMIMPEX úspěšně spolupracujeme více než 15 let. Jde o spolehlivého partnera, který se podílí na našich významných autorských projektech. COMIMPEX pro nás zpracovává profesně i technologicky náročné části projektů jako jsou slaboproudé a silnoproudé rozvody a bezpečnostní technologie. Při realizaci zajišťuje profesní autorský dozor, případně zpracovává dokumentaci skutečného provedení těchto profesních částí.

ING. ARCH. Petr Hovořák
Hlavní architekt, DIMENSE, v.o.s.
MOKRÁ - HORÁKOV
„Po dlouholetých zkušenostech spolupráci s firmou COMIMPEX rádi doporučíme. Lidský přístup, selský rozum a smysluplná komunikace je to, čeho si na COMIMPEXU opravdu vážíme. Stejně tak, pokud někdo váhá, jestli se investice do kamerového systému vyplatí, tak za nás jednoznačně velké ANO. Po zavedení prvních kamer byl úbytek vandalismu tak markantní, že jsme s dalším rozšířením kamerového systému již vůbec neváhali.“

Michal Janků, místostarosta obce Mokrá-Horákov
 
WOLF HUNT
Během několika let se naše kancelář rozrostla, což vyústilo v potřebu přejít z volně dostupných informačních systémů na sofistikovanější a ucelený systém. Věděli jsme o dobré reputaci společnosti COMIMPEX a také, že jejich tým tvoří kvalitní profíci. Implementace proběhla hladce a velmi spokojení jsme byli i s následnou podporou. Člověk, který se o nás staral byl proaktivní, vstřícný a trpělivý. Jsme rádi, že máme na IT takového partnera a můžeme se soustředit na náš vlastní byznys.

Ondřej Havlíček
Jednatel, WOLF HUNT s.r.o.
VIDA! SCIENCE CENTRUM
Se společností COMIMPEX spolupracujeme již dlouhou dobu v oblasti síťové infrastruktury a dodávky ICT vybavení. Máme s nimi uzavřenu servisní smlouvu, díky které je náš interní systém pod neustálým bezpečnostním dohledem. Pro spolupráci mohu COMIMPEX s plnou důvěrou doporučit, je to partner, na kterého se lze spolehnout.


Lukáš Richter
Ředitel VIDA! science centrum
ORACLE NETSUITE
Společnost COMIMPEX vnímáme jako dodavatele, který je schopen se o vás postarat z celkového hlediska služeb, které zákazník může potřebovat – dodávku HW, SW, audio a video zařízení, síťové infastruktury, správu světel a kamer. V našem případě jsme navíc ocenili zejména velkou vstřícnost a flexibilitu v řešení jednotlivých projektů a návrhy na externí služby nad rámec zakázky.

Martina Michnová
Facilities Manager
Oracle Czech Republic s.r.o.
BACHL
COMIMPEX je naším partnerem více než 4 roky a za tu dobu jsme se již několikrát přesvědčili o jejich odbornosti. Úspěšně zajistili přechod na novou verzi našich zastaralých MS Windows SQL serverů a vylepšili a zabezpečili naši infrastrukturu ve všech pobočkách. Jsme velmi spokojeni s jejich schopností rychle se seznámit s našimi požadavky, navrhnout adekvátní řešení a úspěšně jej realizovat.

Jan Vaculík
Hlavní účetní BACHL, spol. s r.o.
EXPONEX
Se společností COMIMPEX spolupracujeme již 5 let. Z pozice generálního dodavatele nám zajistila kompletní vybudování serverové, síťové i bezpečnostní infrastruktury, kterou po celou dobu také spravuje. Velmi si vážíme jejich podpory při překonání pro nás těžkého období COVIDu. Momentálně s nimi řešíme dlouhodobé plánování IT infrastruktury a její zabezpečení v rámci rozšíření našich obchodních příležitostí.

Martin Hradský
Technicko-správní ředitel
Exponex s.r.o.

Zaujali jsme vás? Ozvěte se nám!