Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Jsme stabilní a fungující tým profesionálů

Jsme hrdí na to, kam jsme se za dobu našeho působení vypracovali a že jsme se stali firmou, která získala na trhu informačních a bezpečnostních technologií respekt a vynikající jméno. Aktuálně naši společnost posouvá vpřed přes 50 zaměstnanců.
Kariéra v COMIMPEXU
Vážíme si partnerství stojících na důvěře, férovém přístupu a otevřenosti. To platí jak pro naše klienty, tak i kolegy. Nenabízíme jenom práci, ale především možnost realizovat se na pestrých projektech pro státní a soukromý sektor. 
Koho hledáme? Uplatnění u nás najdou zejména elektromontéři slaboproudu, Windows Administrátoři, IT Specialisté z oblasti vývoje nebo projektanti sdělovací a bezpečnostní techniky. 
Dveře máme také otevřené pro administrativní nebo obchodní pozice různého typu.
Zobrazit volné pozice

BUĎTE SOUČÁSTÍ kolektivu, KDE TO BUDETE MÍT RÁDI

O SVOJE LIDI SE STARÁME

Podporujeme všechny, kteří na sobě chtějí pracovat
Pracujeme v neformální přátelské atmosféře
Oceňujeme lidský přístup vedení a volnost v rámci nastavených pravidel
Společně si užíváme na zimních i letních firemních akcích
Komunikujeme spolu otevřeně, zajímá nás každý nápad a připomínka

PŘIPOJTE SE K NÁM

Obchodní konzultant v IT
Jste zdatný komunikátor a dokážete rychle porozumět potřebám zákazníka?
Zastáváte názor, že Váš úspěch je úspěchem firmy a naopak?
Máte tah na branku, seriózní vystupování a nebojíte se vyhledávání nových obchodních příležitostí a oslovování potenciálních klientů?

Pokud ano, hledáme právě Vás!
Obchodní referent/Odborný asistent
Na této pozici budete mít na starost kvalitně a včas zpracovávat „leady“, které se k Vám budou dostávat různými kanály (příchozí poptávky, vyhlášená výběrová řízení, informace od techniků apod.). Nejedná se tedy o navolávání nových potenciálních zákazníků. Tyto obchodní případy budete řešit co možná nejkomplexněji. To znamená, že v případě chybějících informací nebudete mít problém si tyto informace zjistit např. od zastoupení výrobce nebo distributora, a to tak, abyste mohli daný obchodní případ celkově dořešit.

RÁDI BYSTE U NÁS PRACOVALI, ALE NENAŠLI JSTE ZDE VHODNOU PRACOVNÍ NABÍDKU?

Jestli se věnujete něčemu, co souvisí s předmětem našeho podnikání (elektrotechnika, projektování, IT, bezpečnostní systémy, prodej technologií ...), neváhejte nám poslat životopis nebo nám napsat na mail box@comimpex.cz. Rádi si s vámi domluvíme schůzku a probereme možnosti.