Jsme stabilní a fungující tým profesionálů

Jsme hrdí na to, kam jsme se za dobu našeho působení vypracovali a že jsme se stali firmou, která získala na trhu informačních a bezpečnostních technologií respekt a vynikající jméno. Aktuálně naši společnost posouvá vpřed přes 50 zaměstnanců.
Kariéra v COMIMPEXU
Vážíme si partnerství stojících na důvěře, férovém přístupu a otevřenosti. To platí jak pro naše klienty, tak i kolegy. Nenabízíme jenom práci, ale především možnost realizovat se na pestrých projektech pro státní a soukromý sektor. 
Koho hledáme? Uplatnění u nás najdou zejména elektromontéři slaboproudu, Windows Administrátoři, IT Specialisté z oblasti vývoje nebo projektanti sdělovací a bezpečnostní techniky. 
Dveře máme také otevřené pro administrativní nebo obchodní pozice různého typu.
Zobrazit volné pozice

BUĎTE SOUČÁSTÍ kolektivu, KDE TO BUDETE MÍT RÁDI

O SVOJE LIDI SE STARÁME

Podporujeme všechny, kteří na sobě chtějí pracovat
Pracujeme v neformální přátelské atmosféře
Oceňujeme lidský přístup vedení a volnost v rámci nastavených pravidel
Společně si užíváme na zimních i letních firemních akcí
Komunikujeme spolu otevřeně, zajímá nás každý nápad a připomínka

PŘIPOJTE SE K NÁM

Asistent/ka obchodního oddělení
Neunikne Vám žádný detail, umíte si udělat pořádek v papírech a na svých výsledcích si dáváte záležet? Jste ochotný typ člověka, který si užívá komunikaci s ostatními? Zvládáte si samostatně a efektivně rozvrhnout pracovní úkoly? Jste připraven/a proniknout do světa IT a rozumět, co zákazníkům umíme dodat? Pokud ano, máme příležitost právě pro Vás!
IT Specialista - Síťový administrátor
Máte za sebou několik let zkušeností ve světě IT? Administrace sítí je oblastí, které rozumíte a ve které dosahujete výsledků? Komunikaci se zákazníky vnímáte jako příjemné zpestření? Umíte lidsky vysvětlit podstatu technického problému? Do naší rozšiřující se divize informačních technologií v Brně aktuálně hledáme kolegu na pozici Síťového administrátora.
IT Specialist – Windows Administrator senior
Jako IT SPECIALISTA SENIOR se u nás můžete věnovat samostatné komplexní správě IT svěřeného portfolia firem, od koncových stanic, přes síť až po servery a konektivitu. Náplň práce je velmi pestrá, zajímavá a umožní Vám prohlubovat si další obzory a odbornost.
 

RÁDI BYSTE U NÁS PRACOVALI, ALE NENAŠLI JSTE ZDE VHODNOU PRACOVNÍ NABÍDKU?

Jestli se věnujete něčemu, co souvisí s předmětem našeho podnikání (elektrotechnika, projektování, IT, bezpečnostní systémy, prodej technologií ...), neváhejte nám poslat životopis nebo nám napsat na mail k.kozlovska@human-success.cz. Rádi si s vámi domluvíme schůzku a probereme možnosti.