Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Projekční kancelář

Disponujeme know-how nejen z oblasti projekce datových sítí, ale i zabezpečovacích systémů, přístupových systémů nebo rozvodů nízkého napětí. Projekce je určena především pro naše vlastní zakázky, ale rádi vám službu poskytneme i samostatně. Projekty dodáváme ve všech stupních projektové dokumentace, od návrhu přes územní řízení až po skutečnou podobu projektu. Nechybí ani naše podpora při realizaci a autorském dozoru. 
Poptáváte projektovou dokumentaci slaboproudých a silnoproudých systémů na míru a zároveň potřebujete najít řešení i pro velmi atypické zadání? Součástí naší společnosti je i projekční tým, který si díky letitým zkušenostem dokáže poradit i s velmi specifickými požadavky a náročnými výzvami. Klademe si za cíl, aby byl náš zákazník s odvedenou prací naprosto spokojený a aby výsledky naší práce splňovaly veškerá kritéria projektu. 
Čemu rozumíme:
 
  • Projekci datových sítí, zabezpečovacích systémů, systémů pro přenos hlasu a obrazu, přístupových a docházkových systémů
  • Projekci rozvodů NN se specializací na osvětlení interiérů a exteriérů
  • Realizační činnosti a autorskému dozoru
 
Reference
ORACLE NETSUITE
Společnost COMIMPEX vnímáme jako dodavatele, který je schopen se o vás postarat z celkového hlediska služeb, které zákazník může potřebovat – dodávku HW, SW, audio a video zařízení, síťové infastruktury, správu světel, kamer a klimatizace. V našem případě jsme takto eliminovali množství dalších dodavatelů a ušetřili si spoustu času. Ocenili jsme zejména velkou vstřícnost v řešení jednotlivých projektů a návrhy na externí služby nad rámec zakázky.

Milan Černický,
IT Site Support Manager
ORACLE Czech Republic
VIDA! SCIENCE CENTRUM
S firmou COMIMPEX spolupracujeme již od otevření našeho science centra. Vyhráli několik výběrových řízení na dodávku IT vybavení, pomáhají nám se správou sítí a serverů, kamerovým systémem a hladce jsme díky nim prošli i přípravami na opatření GDPR. Jsou to profesionálové s jejichž prací jsme spokojeni.

Lukáš Richter,
ředitel VIDA! science centrum
BACHL
Se společností COMIMPEX spolupracujeme necelý rok a již se jim podařilo úspěšně zvádnout náročný převod našich zastaralých MS Windows SQL servrů na novější verzi, vč. propojení všech rozsáhlých periferií a dodávky HW. Vzhledem k naší velikosti i složitosti procesů a krátké době pro podrobnou možnost seznámit se s našimi procesy, je to dobrá vizitka odborné práce všech pracovníků COMIMPEXu. Těšíme se na další rozvoj naší spolupráce.

Jan Vaculík,
hlavní účetní BACHL, spol. s r.o.
EXPONEX
Se společností COMIMPEX spolupracujeme již několik let. V minulém roce firma zajistila z pozice generálního dodavatele kompletní vybudování serverové, síťové i bezpečnostní infrastruktury do nově rekonstruovaného sídla naší společnosti. V současné době nám COMIMPEX zajišťuje veškerou správu sítě i serverových technologií a působí k naší spokojenosti i jako dodavatel HW.

Martin Hradský,
technicko-správní ředitel
Exponex s.r.o.
Další služby

POTŘEBUJETE VYTVOŘIT PROJEKTOVOU DOKUMENTACI?
POJĎME SE SEJÍT A PROBRAT VÍCE.