Umíme projekt navrhnout a realizovat

Technologie nás baví. Při práci hledáme cestu k výsledku, ne důvody proč něco nejde. Pro dosažení výsledku nám nechybí odvaha vybrat si netradiční řešení, proto se dokážeme vyrovnat prakticky s jakoukoliv výzvou nebo komplikovaným zadáním na míru. Chápeme, že každý klient potřebuje něco jiného. Co však očekávají všichni, je spolehlivost. U nás máte záruku, že vámi zadané projekty dokončíme do zdárného finále.  

Jsme týmoví hráči, kteří za sebou chtějí vidět kus dobře odvedené práce.  
Dodávky HW a SW

Dodáme a nainstalujeme vám naše nejlepší hardwarová a softwarová řešení. Chápeme, že každý potřebuje k práci rozdílný typ hardwaru a softwaru. Vybereme vám ten nejvhodnější produkt, který bude splňovat vaše nároky.

Externí správa IT

Bezproblémový chod firmy je snem každého podnikatele. My vám ho pomůžeme přenést do reality na poli informačních technologií. S externí správou IT máme dlouholeté zkušenosti.

Zabezpečovací a kamerové systémy

Navrhneme pro vás zabezpečovací a kamerový systém tak, aby na míru splňoval všechny vaše požadavky. Celý systém smysluplně naprojektujeme, zrealizujeme a postaráme se i o jeho hladký provoz.

Projekční kancelář

Poptáváte projektovou dokumentaci slaboproudých a silnoproudých systémů na míru a zároveň potřebujete najít řešení i pro velmi atypické zadání? Projekty dodáváme ve všech stupních projektové dokumentace, včetně realizace a autorského dozoru.

Kyberbezpečnost

Ochráníme vaše firemní systémy a data proti kybernetickým útokům. S našimi IT experty váš nečeká žádná nenadálá ztráta důležitých informací, která by vás poškodila.

Silnoproudé a slaboproudé řešení

Nevíte si rady se silnoproudem a slaboproudem? Postaráme se vám o návrh, instalaci a provoz elektrických rozvodů u vás ve firmě.

Tisková řešení

Uživatelsky příjemný tisk potřebných dokumentů? To umíme zařídit. Tiskněte, kopírujte a skenujte barevně bez zbytečných komplikací.

Zaujali jsme vás? Ozvěte se nám!