Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Kamerové systémy

Dejte sbohem bezesným nocím a užívejte si bezpečí a komfort! Naše kamerové systémy vás ochrání doma i v zaměstnání. Své objekty tak budete mít neustále pod dohledem a kontrolou, aniž byste přišli o soukromí. Diskrétnost je naším krédem.

Poznejte náš vlastní unikátní kamerový software CXC, který dokážeme propojit i s docházkovými systémy a systémy pro kontrolu vstupu. Pojďme společně vstříc trendům.

Kamerový systém je u nás komplexní služba. Poté, co systém navrhneme na míru Vašim požadavkům, se postaráme také o jeho smysluplné naprojektování a instalaci. I nadále Vám budeme nablízku, aby celý systém fungoval bez problémů.

Zajišťujeme domácí kamerové systémy i zabezpečení větších objektů jako jsou školy, nemocnice nebo firemní areály. Budete mít přehled o dění uvnitř i v okolí budov.

Videozáznam - webinář BEZPEČNOST PRO VAŠI OBEC NEBO FIRMU aneb kamerové systémy v praxi

VÍTE, proč si pořídit kamerový systém? Podívejte se na video, které Vám napoví.


 

VYVINULI JSME VLASTNÍ KAMEROVÝ SOFTWARE CXC

Jdeme naproti novým trendům, zvyšujícím se nárokům na technologie i vašim individuálním požadavkům. Abychom vám mohli věnovat nadstandardní péči, vyvinuli jsme vlastní software CxC pro řízení kamer a správu pořízených záznamů. Ovládejte své bezpečnostní kamery na dálku přes webovou aplikaci a mějte stále přehled, co se kolem vaší nemovitosti děje.

Zajišťujeme pro:
 • OBCE A MĚSTA
 • PROJEKTY
 • INSTITUCE
 • FIRMY
 • ŠKOLY
 • ARMÁDU ČR
 • POLICII ČR
 • MĚSTSKOU POLICII 
Software CXC – základní funkce programu


ZABEZPEČENÍ A DOHLED ZEVNITŘ I ZVENČÍ

Vyslyšíme Vaše individuální potřeby a nároky, abychom se dopracovali k co nejefektivnějšímu způsobu zabezpečení. Jedno jestli potřebujete sledovat bezpečnost pracovního procesu ve výrobní hale nebo sledovat, kdo se pohybuje v okolí vašeho domova. 

Ve většině případů instalujeme plně digitální kamerové systémy, případně hybridní řešení, které kombinuje výhody analogové a digitální technologie. Záznamy z kamerového systému budete mít jednoduše k dispozici na Vašem počítači nebo mobilním zařízení.
 

Co nabízíme:
 • Návrhy a instalace kamerových systémů
 • Městské kamerové a dohledové systémy (MKDS)
 • Plnou kompatibilitu se Zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR
 • Kamerové systémy pro bezpečnostní složky
 • Integraci s dalšími systémy
 • Obrazové výstupy a jednoduché ovládání systému
 • Nadstandardní péči o zákazníky a úpravy systému na míru
 • Bezpečí a komfort doma i v práci

VYUŽÍVÁME PROFESIONÁLNÍ KAMERY AXIS

Při výběru technologií nenecháváme nic náhodě a inspirujeme se u významých institucí. V bankách, věznicích, u vládních organizací, na ropných plošinách i v dalších kritických provozech se setkáte s profesionálními bezpečnostními kamerami AXIS. Tyto kamery patří ke světové špičce, a proto je používáme i my.

Reference
VIDA! SCIENCE CENTRUM
Se společností COMIMPEX spolupracujeme již dlouhou dobu v oblasti síťové infrastruktury a dodávky ICT vybavení. Máme s nimi uzavřenu servisní smlouvu, díky které je náš interní systém pod neustálým bezpečnostním dohledem. Pro spolupráci mohu COMIMPEX s plnou důvěrou doporučit, je to partner, na kterého se lze spolehnout.


Lukáš Richter
Ředitel VIDA! science centrum
ORACLE NETSUITE
Společnost COMIMPEX vnímáme jako dodavatele, který je schopen se o vás postarat z celkového hlediska služeb, které zákazník může potřebovat – dodávku HW, SW, audio a video zařízení, síťové infastruktury, správu světel a kamer. V našem případě jsme navíc ocenili zejména velkou vstřícnost a flexibilitu v řešení jednotlivých projektů a návrhy na externí služby nad rámec zakázky.

Martina Michnová
Facilities Manager
Oracle Czech Republic s.r.o.
BACHL
COMIMPEX je naším partnerem více než 4 roky a za tu dobu jsme se již několikrát přesvědčili o jejich odbornosti. Úspěšně zajistili přechod na novou verzi našich zastaralých MS Windows SQL serverů a vylepšili a zabezpečili naši infrastrukturu ve všech pobočkách. Jsme velmi spokojeni s jejich schopností rychle se seznámit s našimi požadavky, navrhnout adekvátní řešení a úspěšně jej realizovat.

Jan Vaculík
Hlavní účetní BACHL, spol. s r.o.
EXPONEX
Se společností COMIMPEX spolupracujeme již 5 let. Z pozice generálního dodavatele nám zajistila kompletní vybudování serverové, síťové i bezpečnostní infrastruktury, kterou po celou dobu také spravuje. Velmi si vážíme jejich podpory při překonání pro nás těžkého období COVIDu. Momentálně s nimi řešíme dlouhodobé plánování IT infrastruktury a její zabezpečení v rámci rozšíření našich obchodních příležitostí.

Martin Hradský
Technicko-správní ředitel
Exponex s.r.o.
Další služby
CHCETE ZABEZPEČIT SVŮJ DŮM, FIRMU NEBO AREÁL?
MY VÁM S TÍM POMŮŽEME!