Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Aktuality

Chráníme zdraví svých zákazníků a zaměstnanců
Reagujeme na současnou epidemiologickou situaci a rozhodli jsme se polepit pracovní prostory naší společnosti speciální antimikrobiální fólií HEXIS PURE ZONE®. Fólie hubí koronaviry a bakterie téměř se 100% účinností.

26. 11. 2020
Zobrazit článek
Také Vám připadá, že všechno kolem Vašeho IT dlouho trvá?
Počítače a programy jsou pomalé, wifi je slabá a odpojuje se, nebo nefunguje vzdálené připojení do firmy přes VPN. Toto jsou typické problémy firem, než se stanou našimi zákazníky. Odvádějí pozornost od jejich náplně práce a snižují exfektivitu pracovních procesů.

18. 3. 2021
Zobrazit článek
Znáte cenu svých dat?
Pokud by hackeři napadli vaši firemní síť např. ransomwerem (tzv. vyděračským virem, který zašifruje vaše data), zřejmě by chtěli i finanční částku, která by měla zajistit vrácení dat. Obecně se ale doporučuje výkupné neplatit. Nemáte žádnou záruku odšifrování vašich dat, a navíc si kyber zloději mohou již ukradená data zkopírovat a zkoušet je prodat dál, třeba zrovna vaší konkurenci.

17. 3. 2021
Zobrazit článek
Bezpečnostní díra v Microsoft Exchange
Na počátku března Microsoft upozornil na závažnou zranitelnost svého emailového serveru Exchange. Útočníci do něj mohli proniknout a ukrást citlivá data včetně emailových konverzací, nebo získat přístup ke kritickým systémům daného zákazníka. Následně data zašifrovat a požadovat výkupné.

22. 3. 2021
Zobrazit článek
12345