Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Chráníme zdraví svých zákazníků a zaměstnanců

Reagujeme na současnou epidemiologickou situaci a rozhodli jsme se polepit pracovní prostory naší společnosti speciální antimikrobiální fólií HEXIS PURE ZONE®. Fólie hubí koronaviry a bakterie téměř se 100% účinností.

26. 11. 2020

Antimikrobiální fólie
HEXIS PURE ZONE®

Aktivně bojuje proti koronavirové zátěži a prokazatelně chrání před bakteriální nákazou. Fólie se lepí na místa častého kontaktu s povrchem a díky iontům stříbra zabraňuje šíření virů a bakterií. Chrání 24 hod. denně, 7 dní v týdnu, až po dobu 5 let. Snadno se čistí, je voděodolná, a dermatologicky testovaná. Fólii HEXIS PURE ZONE® dováží do České republiky naše partnerská společnost COMIMPEX PRINT, proto jsme neváhali a sami si produkt vyzkoušeli. Podrobnější informace o fólii naleznete na stránce www.antibakterialni-folie.cz.
 

Dotykem exponovaná místa

Antimikrobiální fólii jsme u nás nechali aplikovat na místa, kde dochází k větší kumulaci lidí a zvýšeném kontaktu s povrchem. Konkrétně jsme polepili madla, kliky, recepci, stoly v zasedacích místnostech, kuchyňské stoly a a pulty. Polepená místa jsou označena speciálním štítkem PURE ZONE, čímž je identifikována ochráněná plocha a zaručena funkčnost a bezpečí pro uživatele fólie.

Jak se polep realizoval přímo v naší firmě se můžete podívat v následujícím videu a fotogalerii.