koule1
koule2
koule3
koule4

Specialisté naší divize komunikačních a zabezpečovacích technologií mají rozsáhlé zkušenosti s projekcí zabezpečovacích systémů: elektronické zabezpečovací signalizace a elektronické požární signalizace. Dále projektujeme systémy ochrany perimetru s detekcí průniku. Projekty zabezpečovacích systémů řešíme od úvodního návrhu přes volbu vhodných technologií a produktů až po jejich instalaci a následnou správu.

Klademe důraz na propojení všech prvků elektronického zabezpečení včetně kamerových systémů nebo přístupových a docházkových systémů. Zabezpečovací systémy instalujeme do novostaveb i v rámci rekonstrukcí budov a objektů – vždy s přihlédnutím k požadavkům na diskrétnost a požadovaný rozsah bezpečnostního řešení.
 

Zabezpečení objektů

Zabezpečení objektů

  • komplexní řešení objektové a areálové bezpečnosti
  • návrhy, projekční činnost, realizace i následné revize, servis a správa
  • PZTS (poplachové zabezpečovací a tísňové systémy, dříve označováno jako EZS - elektronická zabezpečovací signalizace), EPS (elektronická požární signalizace), kamerové, přístupové a docházkové systémy, RFID a další
  • zajištění bezpečnosti objektů zvláštního významu (historické, armádní či policejní)

Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy

Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (PZTS) slouží k elektronickému zastřežení objektu prostřednictvím pohybových detektorů (PIR), detektorů tříštění skel (GB), magnetických kontaktů (MG), klávesnic, ale například i speciálních čidel pro detekci plynů, tepla a kouře, a včasné detekci narušení ochrany.

Instalujeme systémy PZTS od malých jednoúčelových zařízení (pro chaty a menší objekty), přes standardní systémy (firmy, rodinné domy apod.), až po velké výstavbové systémy pro developerské celky.

Osvědčení NBÚ

Kontaktujte nás

V případě zájmu vám rádi poskytneme doplňující informace.