koule1
koule2
koule3
koule4

Pro naše zákazníky realizujeme veškeré služby spojené s návrhem, instalací a provozováním slaboproudých rozvodů. Naše divize datových sítí zajistí vypracování projektu, certifikovanou montáž i revizní zkoušky.

Portfolio našich řešení zahrnuje kompletní dodávky vedení nízkého napětí, kamerových systémů, docházkových systémů, bezdrátových sítí, protipožárních systémů (EPS), systémů zabezpečení objektů (EZS), telefonních ústředen, společných televizních antén, systémů jednotného času, místního rozhlasu i klimatizace datových center a dalších souvisejících systémů.

Slaboproudá kabeláž

Slaboproudé technologie

  • návrhy, projekční činnost, realizace i následné revize, servis a správa
  • kompletní sdělovací a bezpečnostní technologie budov i areálů (strukturované kabeláže, metalické i optické rozvody)
  • AV technologie pro divadla, kina a výstavnictví
  • chytré elektroinstalace pro byty, domy, budovy i areály

Audiovizuální technika nejen pro muzea, divadla a kina

Pro muzea a prezentační prostory navrhujeme a realizujeme projekty z oblasti výstavnictví, které zahrnují komplexní řešení pro vystavování exponátů. Na základě návrhu realizujeme veškeré technologie pokrývající také zabezpečení vystavených předmětů, řízení osvětlení, ovládání mechanických exponátů a nestandardní expozice.

Instalujeme velkoplošné obrazovky, projektory a ozvučovací techniku do zasedacích a konferenčních místností, přednáškových sálů nebo čekáren. S ohledem na typ, velikost a účel prostor k instalaci audiovizuální techniky navrhneme sadu zařízení s optimálními parametry zobrazování a zvukového výkonu.

Inteligentní budovy

Chytré elektroinstalace pro byty, domy, budovy i areály

Realizujeme systémy ovládání mikroklimatu budov s dálkovým sledováním teploty a vlhkosti. Na základě získaných dat lze regulovat topení, klimatizaci či větrání. Tímto způsobem je možné sledovat a regulovat prakticky libovolná zařízení v různých částech budovy či areálu. Systém může rovněž zajistit dálkový sběr dat z vodoměrů, elektroměrů a plynoměrů.

Kontaktujte nás

V případě zájmu vám rádi poskytneme doplňující informace.