koule1
koule2
koule3
koule4

V rámci projektů novostaveb i rekonstrukcí objektů zajišťujeme rozvody nízkého napětí (typicky od 230 V do 1 000 V): připojení na veřejnou elektrickou síť a instalaci vnitřních elektrických rozvodů. Realizujeme instalaci elektrických rozvaděčů (pojistkových skříní), zásuvek, vypínačů i světel včetně příslušných revizí. 

Podle typu projektu instalujeme rozvody drátů do zdí a pod omítku nebo do elektroinstalačních lišt a žlabů. V rámci rozvodů nízkého napětí instalujeme rovněž hromosvody. Často jsou rozvody nízkého napětí součástí komplexních projektů zahrnujících také informační,  komunikační a zabezpečovací technologie.

Rozvody NN a VN

Silnoproudé technologie

  • návrhy, projekční činnost, realizace či rekonstrukce i následné revize, údržba a opravy
  • rozvody NN (230 V), VN, osvětlení interiérů, objektů i areálů, veřejné osvětlení, trafostanice
  • chytré elektroinstalace pro byty, domy, budovy i areály
     

Osvětlení 

Podle typu místností a ostatních prostor navrhujeme projekty osvětlení, splňující příslušné normy úrovně světelného toku a samozřejmě také estetické požadavky majitele či uživatele objektu. Jako světelné zdroje instalujeme klasické i halogenové žárovky, zářivky nebo sodíkové výbojky. S ohledem na nízkou spotřebu energie a životnost stále častěji využíváme také moderní světelné zdroje využívající svítící diody (LED).
 

Kontaktujte nás

V případě zájmu vám rádi poskytneme doplňující informace.