koule1
koule2
koule3
koule4

Projekt Livemedicina zajišťuje široké odborné veřejnosti vzdálené přímé přenosy z lékařských vyšetření a operací tam, kde je internetové připojení.

Více jak desetiletá zkušenost s lékařským prostředím umožňuje společnosti COMIMPEX již 6 let přenášet obraz a zvuk z vyšetřoven přímo do učeben nebo na odborné konference. Šetříme tím pacienta a také lékařský personál od zátěže přítomnosti mediků na sále, kde navíc i často nemohou vidět detaily operačního zákroku.

Na přímých přenosech spolupracujeme se společností ITV public. Tato společnost se v rámci podpory TV techniky několik let podílí na přenosech různých kongresů. Vysílání je kombinací signálu z kamery na sále a z lékařského přístroje, jako např. endoscop, laparoscop, rentgen, apod.

Naposledy jsme působili na konferenci 40. České a Slovenské endoskopické dny, která se konala v institutu IKEM. Společnost COMIMPEX zajišťovala streamování přímého přenosu z konference a z vyšetření nemocnice IKEM na web Livemedicina.cz.

 

Související článek: 

https://zpravy.idnes.cz/endoskopie-konference-obezita-cukrovka-rakovina-tlusteho-streva-p9v-/domaci.aspx?c=A180517_123350_domaci_ane