Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Kyberbezpečnost

Kyberbezpečnost je velké téma. Ať už vaše síť bude napadena zvenčí nebo vaši zaměstnanci z nedbalosti prolomí bezpečnost vašich systémů, následky bývají velmi tragické. Ochráníme vaše firemní systémy a data proti kybernetickým útokům. S našimi IT experty váš nečeká žádná nenadálá ztráta důležitých informací, která by vás poškodila.

Ve vaší firmě dokážeme zavést taková opatření, která posílí zabezpečení vašich systémů. Nepřetržitým monitorováním zjišťujeme, v jakém stavu jsou vaše ochranné systémy a jestli jsou dostatečně odolné proti napadení. Pokud odhalíme útok na vaše data, děláme všechno pro to, aby se narušitelé k datům a informacím nedostali.

V době narůstající intenzity a sofistikovanosti útoků je otázkou času, kdy narušením vaší sítě budete ohroženi i vy. Nečekejte, až bude pozdě. Kontaktujte nás a probereme možnosti účinné ochrany. 
Ochráníme vaše firemní systémy a data proti kybernetickým útokům a zajistíme bezpečný chod vaší firmy.
Jak vás ochráníme před kybernetickými útoky?
 
  • Komplexním řešením bezpečnosti i s ohledem na Kritickou informační infrastrukturu (KII)
  • Bezpečnostními posudky, analýzami, audity a penetračními testy
  • Identifikací slabých míst a návrhy efektivních bezpečnostních řešení na míru
  • Nastavením bezpečnostních procesů
  • Implementací technických bezpečnostních prostředků
 
Reference
ORACLE NETSUITE
Společnost COMIMPEX vnímáme jako dodavatele, který je schopen se o vás postarat z celkového hlediska služeb, které zákazník může potřebovat – dodávku HW, SW, audio a video zařízení, síťové infastruktury, správu světel, kamer a klimatizace. V našem případě jsme takto eliminovali množství dalších dodavatelů a ušetřili si spoustu času. Ocenili jsme zejména velkou vstřícnost v řešení jednotlivých projektů a návrhy na externí služby nad rámec zakázky.

Milan Černický,
IT Site Support Manager
ORACLE Czech Republic
VIDA! SCIENCE CENTRUM
S firmou COMIMPEX spolupracujeme již od otevření našeho science centra. Vyhráli několik výběrových řízení na dodávku IT vybavení, pomáhají nám se správou sítí a serverů, kamerovým systémem a hladce jsme díky nim prošli i přípravami na opatření GDPR. Jsou to profesionálové s jejichž prací jsme spokojeni.

Lukáš Richter,
ředitel VIDA! science centrum
BACHL
Se společností COMIMPEX spolupracujeme necelý rok a již se jim podařilo úspěšně zvádnout náročný převod našich zastaralých MS Windows SQL servrů na novější verzi, vč. propojení všech rozsáhlých periferií a dodávky HW. Vzhledem k naší velikosti i složitosti procesů a krátké době pro podrobnou možnost seznámit se s našimi procesy, je to dobrá vizitka odborné práce všech pracovníků COMIMPEXu. Těšíme se na další rozvoj naší spolupráce.

Jan Vaculík,
hlavní účetní BACHL, spol. s r.o.
EXPONEX
Se společností COMIMPEX spolupracujeme již několik let. V minulém roce firma zajistila z pozice generálního dodavatele kompletní vybudování serverové, síťové i bezpečnostní infrastruktury do nově rekonstruovaného sídla naší společnosti. V současné době nám COMIMPEX zajišťuje veškerou správu sítě i serverových technologií a působí k naší spokojenosti i jako dodavatel HW.

Martin Hradský,
technicko-správní ředitel
Exponex s.r.o.
Další služby

CHCETE CHRÁNIT SVOJI FIRMU PŘED ÚTOKY HACKERŮ? ZAJISTÍME VÁM BEZPEČÍ KLÍČOVÝCH DAT. 
POJĎME SPOLEČNĚ NAJÍT ŘEŠENÍ!