Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Kamerové systémy

Každý z nás má v sobě zakódovanou základní potřebu cítit se doma, v zaměstnání a prakticky kdekoliv bezpečně a komfortně. Díky našemu důkladnému zabezpečení budete mít své objekty pod neustálým dohledem a kontrolou.

Navrhneme pro vás zabezpečovací a kamerový systém tak, aby na míru splňoval všechny vaše požadavky. Tím to ale nekončí. Celý systém smysluplně naprojektujeme, zrealizujeme a postaráme se i o jeho hladký provoz. Naše služby jsou komplexní. Zajišťujeme bezpečnost jak rodinným domům, tak větším objektům jako jsou školy, nemocnice nebo firemní areály.

Navíc disponujeme vlastním unikátním kamerovým softwarem CxC, který dokážeme propojit i s docházkovými systémy a systémy pro kontrolu vstupu.

Při práci se řídíme krédem diskrétnosti. Respektovat vaše soukromí či soukromí vašich pracovníků je pro nás samozřejmostí.
Zajistíme dohled nad vašimi vnitřními a venkovními prostory.

Kamerové systémy

Každý z našich klientů má na kamerový systém rozdílné nároky. Proto jednotlivé projekty posuzujeme vždy individuálně. Společně se pak dopracujeme k nejefektivnějšímu způsobu zabezpečení, který vám bude vyhovovat. Ve většině případů instalujeme plně digitální kamerové systémy, případně hybridní řešení, které kombinuje výhody analogové a digitální technologie. Záběry z kamer jednoduše shlédnete z jakéhokoliv počítače nebo mobilního zařízení s patřičným oprávněním.
 

Nabízíme:

 
  • Návrhy a instalace kamerových systémů
  • Městské kamerové a dohledové systémy (MKDS)
  • Plnou kompatibilitu se Zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR
  • Kamerové systémy pro bezpečnostní složky
  • Integraci s dalšími systémy
  • Obrazové výstupy a jednoduché ovládání systému
  • Zákaznické úpravy na míru
 

Kamerový software CXC

Jdeme naproti novým trendům, zvyšujícím se nárokům na technologie i vašim individuálním požadavkům. Vyvinuli jsme vlastní software CxC pro řízení kamer a správu pořízených záznamů.

Vlastnosti a technické specifikace softwaru CXC - zde

Funkce softwaru CXC
Kamery AXIS

Při návrhu a realizaci využíváme profesionání kamery AXIS, které patří mezi světovou špičku. Svědčí o tom globální využívání pro bankovní sektor, vládní organizace, věznice, ropné plošiny a průmysl i další kritické provozy.
Reference
ORACLE NETSUITE
Společnost COMIMPEX vnímáme jako dodavatele, který je schopen se o vás postarat z celkového hlediska služeb, které zákazník může potřebovat – dodávku HW, SW, audio a video zařízení, síťové infastruktury, správu světel, kamer a klimatizace. V našem případě jsme takto eliminovali množství dalších dodavatelů a ušetřili si spoustu času. Ocenili jsme zejména velkou vstřícnost v řešení jednotlivých projektů a návrhy na externí služby nad rámec zakázky.

Milan Černický,
IT Site Support Manager
ORACLE Czech Republic
VIDA! SCIENCE CENTRUM
S firmou COMIMPEX spolupracujeme již od otevření našeho science centra. Vyhráli několik výběrových řízení na dodávku IT vybavení, pomáhají nám se správou sítí a serverů, kamerovým systémem a hladce jsme díky nim prošli i přípravami na opatření GDPR. Jsou to profesionálové s jejichž prací jsme spokojeni.

Lukáš Richter,
ředitel VIDA! science centrum
BACHL
Se společností COMIMPEX spolupracujeme necelý rok a již se jim podařilo úspěšně zvádnout náročný převod našich zastaralých MS Windows SQL servrů na novější verzi, vč. propojení všech rozsáhlých periferií a dodávky HW. Vzhledem k naší velikosti i složitosti procesů a krátké době pro podrobnou možnost seznámit se s našimi procesy, je to dobrá vizitka odborné práce všech pracovníků COMIMPEXu. Těšíme se na další rozvoj naší spolupráce.

Jan Vaculík,
hlavní účetní BACHL, spol. s r.o.
EXPONEX
Se společností COMIMPEX spolupracujeme již několik let. V minulém roce firma zajistila z pozice generálního dodavatele kompletní vybudování serverové, síťové i bezpečnostní infrastruktury do nově rekonstruovaného sídla naší společnosti. V současné době nám COMIMPEX zajišťuje veškerou správu sítě i serverových technologií a působí k naší spokojenosti i jako dodavatel HW.

Martin Hradský,
technicko-správní ředitel
Exponex s.r.o.
Další služby

CHCETE ZABEZPEČIT SVŮJ DŮM, FIRMU NEBO AREÁL?
MY VÁM S TÍM POMŮŽEME!