koule1
koule2
koule3
koule4

Navrhujeme a realizujeme kamerové systémy zajišťující dohled nad vnitřními i venkovními prostory budov, areálů, obcí i měst. Mezi nejžádanější instalace patří rodinné domy, školy, nemocnice, firemní areály, sklady a instituce s požadavkem na vyšší míru zabezpečení. 

Nejčastěji využíváme CCTV kamery jako doplněk k elektronickým zabezpečovacím systémům (EZS) pro možnost podrobnější detekce událostí a případného využití videozáznamů jako důkazního materiálu.

CCTV kamera outdoor

Kamerové systémy

  • návrhy, projekční činnost, realizace i následný servis a správa
  • městské kamerové a dohledové systémy (MKDS)
  • kamerové systémy pro bezpečnostní složky (armáda, policie, hasiči apod.)

Vlastní kamerový systém CxC

  1. plná kompatibilita se Zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR
  2. možná integrace s dalšími systémy
  3. zákaznické úpravy na míru

Ve většině případů instalujeme plně digitální kamerové systémy, případně hybridní řešení, které kombinuje výhody analogové a digitální technologie - vždy s ohledem na nejvhodnější řešení pro konkrétní projekt. Ve většině případů instalujeme IP kamery s možnosti náhledu na záběry z jakéhokoli počítače nebo mobilního zařízení s patřičným oprávněním.

CxC – Kamerový systém na míru

Na základě našich dlouholetých zkušeností s projekcí, instalací a servisem kamerových systémů různých výrobců jsme vyvinuli vlastní software pro řízení kamer a správu pořízených záznamů.

Software CxC je vyvinut s důrazem na kvalitu obrazových výstupů, vysoké zabezpečení uložených dat, ochranu osobních údajů, možnost úpravy řešení dle požadavků konkrétních zákazníků a integrace s řešeními dalších výrobců, a v neposlední řadě i snadné ovládání. 

Systém CxC je úspěšně nasazen v různorodých instalacích, od rodinných domů s jednotkami kamer, až po velké výrobní areály s desítkami kamer. Zde je navíc v některých případech propojen s docházkovými systémy a systémy pro kontrolu vstupu. Náš vývojový tým neustále pracuje na rozvoji softwaru CxC s cílem pokryt potřeby našich zákazníků.

Kamera Axis

Kamery AXIS

Při návrhu a realizaci využíváme profesionání kamery AXIS, které patří mezi světovou špičku. Svědčí o tom globální využívání pro bankovní sektor, vládní organizace, věznice, ropné plošiny a průmysl i další kritické provozy.

Axis Gold Partner

 

Díky dlouholeté úspěšné spolupráci jsme obdrželi certifikaci 

  • AXIS Gold Partner
  • AXIS Application Development Partner

Kontaktujte nás

V případě zájmu vám rádi poskytneme doplňující informace.