Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Externí správa IT

S externí správou IT máme dlouholeté zkušenosti. Díky různorodosti našich zákazníků si dokážeme poradit s jakoukoliv komplikací. Postaráme se o plynulý provoz vašich počítačů, tiskáren, informačních systémů nebo úložišť. Naším cílem je, aby vše fungovalo správně a efektivně. Vyřešíme vaše požadavky, aniž by vás naši technici rušili při práci. Přenechejte IT správu na nás a získejte tak více času, energie a peněz na růst svého podnikání.
Bezproblémový chod firmy je snem každého podnikatele. My vám ho pomůžeme přenést do reality na poli informačních technologií. 
Jako odborníci na externí správu IT umíme:
 
  • Zajistit vzdělané profesionály
  • Přizpůsobit se vašim konkrétním potřebám
  • Postarat se o komplexní a pravidelnou údržbu
  • Být vaší podporou po telefonu nebo emailem
  • Rychle zasáhnout při řešení problémů
  • Šetřit náklady
Reference
ORACLE NETSUITE
Společnost COMIMPEX vnímáme jako dodavatele, který je schopen se o vás postarat z celkového hlediska služeb, které zákazník může potřebovat – dodávku HW, SW, audio a video zařízení, síťové infastruktury, správu světel, kamer a klimatizace. V našem případě jsme takto eliminovali množství dalších dodavatelů a ušetřili si spoustu času. Ocenili jsme zejména velkou vstřícnost v řešení jednotlivých projektů a návrhy na externí služby nad rámec zakázky.

Milan Černický,
IT Site Support Manager
ORACLE Czech Republic
VIDA! SCIENCE CENTRUM
S firmou COMIMPEX spolupracujeme již od otevření našeho science centra. Vyhráli několik výběrových řízení na dodávku IT vybavení, pomáhají nám se správou sítí a serverů, kamerovým systémem a hladce jsme díky nim prošli i přípravami na opatření GDPR. Jsou to profesionálové s jejichž prací jsme spokojeni.

Lukáš Richter,
ředitel VIDA! science centrum
BACHL
Se společností COMIMPEX spolupracujeme necelý rok a již se jim podařilo úspěšně zvádnout náročný převod našich zastaralých MS Windows SQL servrů na novější verzi, vč. propojení všech rozsáhlých periferií a dodávky HW. Vzhledem k naší velikosti i složitosti procesů a krátké době pro podrobnou možnost seznámit se s našimi procesy, je to dobrá vizitka odborné práce všech pracovníků COMIMPEXu. Těšíme se na další rozvoj naší spolupráce.

Jan Vaculík,
hlavní účetní BACHL, spol. s r.o.
EXPONEX
Se společností COMIMPEX spolupracujeme již několik let. V minulém roce firma zajistila z pozice generálního dodavatele kompletní vybudování serverové, síťové i bezpečnostní infrastruktury do nově rekonstruovaného sídla naší společnosti. V současné době nám COMIMPEX zajišťuje veškerou správu sítě i serverových technologií a působí k naší spokojenosti i jako dodavatel HW.

Martin Hradský,
technicko-správní ředitel
Exponex s.r.o.
Další služby

CHCETE MÍT VAŠE TECHNOLOGIE POD DOHLEDEM ZKUŠENÝCH ODBORNÍKŮ? OBRAŤTE SE NA NÁS!