koule1
koule2
koule3
koule4

Patříme mezi přední dodavatele hardwarových a softwarových řešení, zejména pro kancelářské a profesionální nasazení. Našimi zákazníky jsou například architektonické kanceláře, grafická studia, školy, organizace státní a regionální správy, bezpečnostní složky, vědecká a výzkumná pracoviště, CAD/CAM kanceláře, města a obce i firmy z řady dalších oborů.

Vedle návrhu, realizace a údržby velkých technologických celků se věnujeme dlouhodobě také řešením pro malé a středně velké společnosti. Kromě pronájmu IT techniky zajišťujeme i záruční a pozáruční servis téměř jakékoli výpočetní techniky.

Správa počítačové sítě

Externí správa a dodávky IT

  • správa počítačových sítí a IT infrastruktury
  • dodávky a pronájem kompletního portfolia hardware a software
  • návrhy, řešení a dodávky LAN & WAN infrastruktury, serverových systémů a datových úložišť

Outsourcing IT služeb

Mnoha našim klientům pomáháme naší službou externí správy podnikového IT řešit problémy spojené s hardwarem (počítači, notebooky, tiskárnami, skenery či kopírkami), firemní sítí (připojení k internetu, místní počítačové síti, sdílením dokumentů a dat, zabezpečením a antivirovou ochranou) i provozem vlastních serverů a aplikací (datová úložiště, zálohování, informační systémy).

S provozem IT infrastruktury máme dlouholeté zkušenosti, dokážeme předem upozornit na kritická místa a rychle odhalit a řešit problémy. Časově se přizpůsobujeme našim zákazníkům a pomáháme jim výrazně šetřit náklady spojené s provozem jejich podnikového IT. Podle konkrétních požadavků jsme schopni zajistit externí správu IT 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce, s garantovanou dobou odezvy.

Outsourcing IT služeb

Správa IT v praxi

  1. Zjistíme aktuální stav IT vybavení ve firmě a jeho používání v praxi.
  2. Prodiskutujeme problémy, které zákazníka nejčastěji trápí.
  3. Navrhneme vhodné řešení pro odstranění opakujících se problémů.
  4. V případě komplikací přijedeme a řešíme závady přímo na místě u zákazníka. V některých případech můžeme poradit po telefonu nebo e-mailem.
  5. Nabízíme i výhodný pronájem IT techniky (tiskárny, notebooky apod.).

Pronájem a zápůjčky výpočetní techniky

V rámci dodávek hardwaru a softwaru nabízíme také pronájem veškeré výpočetní techniky. Může se jednat o počítače, notebooky, tiskárny, servery, monitory a veškeré příslušenství. Dlouhodobý i krátkodobý pronájem funguje jako služba, v rámci které zajišťujeme servis a bezproblémový provoz veškeré zapůjčení techniky. Na konci období pronájmu je možné vybavení odkoupit za zůstatkovou hodnotu, nebo jej inovovat a ve službě nadále pokračovat.

Kontaktujte nás

V případě zájmu vám rádi poskytneme doplňující informace.