Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Dodávky Hardware a Software

Myslíte si, že tato služba není pro vás? Staráme se o hardware a software jak velkých technologických celků, tak malých a středně velkých firem. Naší prioritou je efektivní využívání technologií při práci a věříme, že s naší pomocí tohoto cíle můžete dosáhnout. Postaráme se, abyste s jeho pořízením měli co nejméně starostí. Od toho jsou tady naši odborní technici, kteří vám budou vždy po ruce a budou připraveni odpovědět na vaše dotazy.

 

Dodáme a nainstalujeme vám naše nejlepší hardwarová a softwarová řešení. Vybereme vám ten nejvhodnější produkt, abyste s jeho pořízením měli co nejméně starostí. 

Poskytujeme:
 
  • Dodávky a implementace hardware, software a informačních technologií
  • Širokou síť partnerů
  • Poradenství
  • Garance a certifikace
  • Pronájem výpočetní techniky
  • Technologický rozvoj
 
Reference
ORACLE NETSUITE
Společnost COMIMPEX vnímáme jako dodavatele, který je schopen se o vás postarat z celkového hlediska služeb, které zákazník může potřebovat – dodávku HW, SW, audio a video zařízení, síťové infastruktury, správu světel, kamer a klimatizace. V našem případě jsme takto eliminovali množství dalších dodavatelů a ušetřili si spoustu času. Ocenili jsme zejména velkou vstřícnost v řešení jednotlivých projektů a návrhy na externí služby nad rámec zakázky.

Milan Černický,
IT Site Support Manager
ORACLE Czech Republic
VIDA! SCIENCE CENTRUM
S firmou COMIMPEX spolupracujeme již od otevření našeho science centra. Vyhráli několik výběrových řízení na dodávku IT vybavení, pomáhají nám se správou sítí a serverů, kamerovým systémem a hladce jsme díky nim prošli i přípravami na opatření GDPR. Jsou to profesionálové s jejichž prací jsme spokojeni.

Lukáš Richter,
ředitel VIDA! science centrum
BACHL
Se společností COMIMPEX spolupracujeme necelý rok a již se jim podařilo úspěšně zvádnout náročný převod našich zastaralých MS Windows SQL servrů na novější verzi, vč. propojení všech rozsáhlých periferií a dodávky HW. Vzhledem k naší velikosti i složitosti procesů a krátké době pro podrobnou možnost seznámit se s našimi procesy, je to dobrá vizitka odborné práce všech pracovníků COMIMPEXu. Těšíme se na další rozvoj naší spolupráce.

Jan Vaculík,
hlavní účetní BACHL, spol. s r.o.
EXPONEX
Se společností COMIMPEX spolupracujeme již několik let. V minulém roce firma zajistila z pozice generálního dodavatele kompletní vybudování serverové, síťové i bezpečnostní infrastruktury do nově rekonstruovaného sídla naší společnosti. V současné době nám COMIMPEX zajišťuje veškerou správu sítě i serverových technologií a působí k naší spokojenosti i jako dodavatel HW.

Martin Hradský,
technicko-správní ředitel
Exponex s.r.o.
Další služby

NEVÍTE, JAKÝ HARDWARE A SOFWARE JE PRO VÁS TEN PRAVÝ?
NECHTE SI OD NÁS PORADIT.