Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Silnoproud a slaboproud

Dodáme vám kompletní dodávky vedení nízkého napětí (typicky od 230 V do 1 000 V), kamerových systémů CCTV, docházkových systémů nebo datových počítačových sítí. Poradíme si také s protipožárními systémy EPS nebo poplachovými a zabezpečovacími tísňovými systémy PZTS. Zajistíme společné televizní antény, telefonní ústředny, systémy jednotného času a vašim datovým centrům zařídíme příjemnou teplotu díky klimatizaci. 

Specializujeme se také na rozvody nízkého napětí. Připojíme vás k veřejné elektrické síti a nainstalujeme vnitřní elektrické rozvody. Nabízíme instalaci elektrických rozvaděčů (pojistkových skříní), zásuvek, vypínačů i světel včetně příslušných revizí. A ani hromosvody pro nás nejsou překážkou. 
Nevíte si rady se silnoproudem a slaboproudem? Nechte to na nás. My se postaráme o návrh, instalaci a provoz elektrických rozvodů u vás ve firmě. Vypracujeme vám projekt podle vašich představ, zařídíme certifikovanou montáž a také revizní zkoušky.

Čemu se v oblasti silnoproudu věnujeme?

 
  • Návrhům, projekční činnost, realizaci či rekonstrukci i následné revizi, údržbě a opravám
  • Rozvodům NN (230 V), VN, osvětlení interiérů, objektů i areálů, veřejnému osvětlení, trafostanicím 
  • Chytré elektroinstalaci pro byty, domy, budovy i areály
 

Čemu se v oblasti slaboproudu věnujeme?

 
  • Návrhům, projekční činnosti, realizaci i následné revizi, servisu a správě
  • Kompletní sdělovací a bezpečnostní technologii budov i areálů (strukturované kabeláži, metalickým i optickým rozvodům) 
  • AV technologiím pro divadla, kina a výstavnictví
  • Chytrým elektroinstalacím pro byty, domy, budovy i areály
Reference
ORACLE NETSUITE
Společnost COMIMPEX vnímáme jako dodavatele, který je schopen se o vás postarat z celkového hlediska služeb, které zákazník může potřebovat – dodávku HW, SW, audio a video zařízení, síťové infastruktury, správu světel, kamer a klimatizace. V našem případě jsme takto eliminovali množství dalších dodavatelů a ušetřili si spoustu času. Ocenili jsme zejména velkou vstřícnost v řešení jednotlivých projektů a návrhy na externí služby nad rámec zakázky.

Milan Černický,
IT Site Support Manager
ORACLE Czech Republic
VIDA! SCIENCE CENTRUM
S firmou COMIMPEX spolupracujeme již od otevření našeho science centra. Vyhráli několik výběrových řízení na dodávku IT vybavení, pomáhají nám se správou sítí a serverů, kamerovým systémem a hladce jsme díky nim prošli i přípravami na opatření GDPR. Jsou to profesionálové s jejichž prací jsme spokojeni.

Lukáš Richter,
ředitel VIDA! science centrum
BACHL
Se společností COMIMPEX spolupracujeme necelý rok a již se jim podařilo úspěšně zvádnout náročný převod našich zastaralých MS Windows SQL servrů na novější verzi, vč. propojení všech rozsáhlých periferií a dodávky HW. Vzhledem k naší velikosti i složitosti procesů a krátké době pro podrobnou možnost seznámit se s našimi procesy, je to dobrá vizitka odborné práce všech pracovníků COMIMPEXu. Těšíme se na další rozvoj naší spolupráce.

Jan Vaculík,
hlavní účetní BACHL, spol. s r.o.
EXPONEX
Se společností COMIMPEX spolupracujeme již několik let. V minulém roce firma zajistila z pozice generálního dodavatele kompletní vybudování serverové, síťové i bezpečnostní infrastruktury do nově rekonstruovaného sídla naší společnosti. V současné době nám COMIMPEX zajišťuje veškerou správu sítě i serverových technologií a působí k naší spokojenosti i jako dodavatel HW.

Martin Hradský,
technicko-správní ředitel
Exponex s.r.o.
Další služby

CHCETE PORADIT S ŘEŠENÍM SILNOPROUDU A SLABOPROUDU?
NAŠI ODBORNÍCI JSOU TU PRO VÁS.