Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Vyzkoušejte si své kyberznalosti

Česká bankovní asociace ve spolupráci s odbornými partnery připravila zábavný interaktivní vzdělávací Kybertest. Cílem testu je upozornit na kybernetické podvody a jak jim nenaletět.

4. 5. 2023

ZÁBAVNÝ INTERAKTIVNÍ KYBERTEST

Česká bankovní asociace ve spolupráci s odbornými partnery připravila interaktivní vzdělávací Kybertest. Na tvorbě testu se podíleli významní experti předních českých firem, kteří se dlouhodobě snaží kyberútokům na své klienty předcházet.
Kybertest je koncipován formou hry. Na začátku každý dostane do hry 100 000 korun a jeho úkolem je peníze ochránit. Po každé otázce následuje řešení, ze kterého se může uživatel poučit. Cílem kybertestu je upozornit na kybernetické podvody a jak jim nenaletět.
Vzhledem k tomu, že příčinou více než 85% útoků na IT infrastruktury jsou uživatelé (zaměstnanci), doporučujeme svým zákazníkům si test vyzkoušet a nejlépe se nechat proškolit dalším odborným školením.

CHCI SI VYZKOUŠET KYBERTEST >>

KYBERSNÍDANĚ S EXPERTEM POLICIE ČR

Pokud se o problematice kyberbezpečnosti chcete dozvědět více, připravili jsme pro Vás další kybersnídaňové setkání, kde promluví bezpečnostní expert Policie ČR o zkušenostech s dnešním kyberzločinem. Snídaně se koná ve čtvrtek 18. května 2023 v prostorách fotoateliéru ONETAKE, Zábrdovická 25/2, Brno. Účast je zdarma, kapacita je omezená, registrovat se můžete ZDE.