Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Také Vám připadá, že všechno kolem Vašeho IT dlouho trvá?

Počítače a programy jsou pomalé, wifi je slabá a odpojuje se, nebo nefunguje vzdálené připojení do firmy přes VPN. Toto jsou typické problémy firem, než se stanou našimi zákazníky. Odvádějí pozornost od jejich náplně práce a snižují exfektivitu pracovních procesů.

18. 3. 2021

VLASTNÍ IT SPRÁVCE nebo EXTERNÍ IT SPECIALISTA?


Starost o IT řeší společnosti buď vlastním zaměstnancem, tzv. IT správcem, nebo najmutím externího IT specialisty na základě servisní smlouvy (tzv. Outsourcing IT). A někdy je to dokonce mix obou situací.

Outsourcing IT (nebo-li Externí správa IT) vyčleňuje procesy týkající se firemních informačních technologií a předává jejich správu a odpovědnost odborníkovi.

Právě Externí správa IT je „core business“ naší společnosti COMIMPEX. Se správou IT a prodejem hardwaru a softwaru jsme před více než 30 lety začínali. Díky tomu máme dlouholeté zkušenosti a tým IT specialistů s širokým záběrem.  Staráme se o desítky různých společností, institucí, škol nebo obcí.
 

UŠETŘÍTE SVÉ PENÍZE A ČAS

Naši zákazníci také už zjistili, že díky najmutí externího IT specialisty ušetří až 2/3 mzdových nákladů a spoustu času. Vše spojené s IT mají v jednom a již nemají žádné starosti s případnými dalšími dodavateli.

A co díky naší externí správě IT získáte?
 
  • Služby od profesionálů vzdělaných v IT (sledujeme nové trendy a neustále se vzděláváme)
  • Servis přizpůsobený na míru vašim potřebám
  • Komplexní a pravidelnou údržbu počítačové sítě
  • Technickou podporu po telefonu, emailem nebo osobně
  • Rychlý zásah při řešení problémů
  • Ušetření nákladů, které můžete dále investovat
 
„Se společností COMIMPEX spolupracujeme již několik let. Firma nám zajistila v roce 2018 z pozice generálního dodavatele kompletní vybudování serverové, síťové i bezpečnostní infrastruktury do nově rekonstruovaného sídla naší společnosti. V současnosti nám COMIMPEX zajišťuje veškerou správu sítě i serverových technologií a působí i jako dodavatel HW k naší plné spokojenosti. Obrovskou výhodu vidíme v tom, že pokud řešíme nějaký problém s hardwarem, softwarem, nebo třeba zabezpečením dat, stačí se obrátit na COMIMPEX a nemusíme kontaktovat více firem. Je to pro nás velká úspora času.“
Martin Hradský, technicko-správni ředitel Exponex s.r.o.

Soustřeďte se na svoji práci a profesionální dohled nad informačními technologiemi vaší společnosti nechte na nás!

V případě zájmu o více informací kontaktujte naše obchodní oddělení: email: obchod@comimpex.cz, tel.: +420 541 213 159.