Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

VĚDCI Z CELÉHO SVĚTA MÍŘÍ DO BRNA COMIMPEX BUDE U TOHO

V Brně Králově Poli vznikne v nejbližších letech nová „čtvrť vědců“, tzv. Mendel Quarter 
o rozloze 40 000 m2 a COMIMPEX se stal partnerem tohoto významného projektu.

Přesídlíme do nového areálu - Mendel Quarter

Naše společnost bude mít s vysokou pravděpodobností v tomto areálu nově své sídlo a kompletně zajistí řešení elektrických rozvodů VN a NN, sdělovací, bezpečnostní a IT infrastruktury. 

Experti bojují proti globálním změnám


V tomto vědecko-výzkumném areálu budou působit vědci z celého světa, mimo jiné i experti na kyberbezpečnost či na boj s globálními změnami. Součástí bude i pracoviště zaměřené na problematiku sucha a vody. Sídlit tu bude první vědecké pracoviště OSN v Česku.
Výstavba bude zahájena v roce 2020 a počítá se s vybudováním laboratoří, výstavbou kancelářských prostor, bytových domů pro zaměstnané vědce a s realizací parku.

 

Moderní technologie šetří životní prostředí


Projekt bude spadat do konceptu SMART city, tedy zavádění moderních a inteligentních technologií, které usnadňují šetření energií, šetří životní prostředí a zvyšují životní úroveň obyvatelstva. Areál bude osázen dostatkem zeleně (tzv. Green Area) a bude nabízet nespočet míst pro relaxaci.

Obstaráme infrastrukturu areálu, IT podporu i revizní činnost


COMIMPEX v areálu zabezpečí klíčové technologické části celého areálu. Dále zajistí provoz a správu kompletní infrastruktury areálu, zasídleným firmám zajistí IT podporu. Bude spolupracovat na vědecko-výzkumných projektech a zajišťovat revizní činnost na zabezpečovacích a kamerových systémech. Dále vybuduje pracoviště se zaměřením na problematiku kybernetické a fyzické bezpečnosti. 
Je nám ctí, že můžeme být součástí tohoto významného projektu a podpořit tak město Brno na cestě stát se „centrem vědy“.