Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Podporujeme dětský hospic Dům pro Jůlii

Již několik let naše společnost podporuje dětský hospic Dům pro Jůlii. Na vlastní náklady zde spravujeme IT infrastrukturu a zajišťujeme potřebnou technickou podporu. Na konci minulého roku jsme se rozhodli přispět ještě více.

6.2.2023

PROJEKT DŮM PRO JŮLII

Dům pro Julii nabízí podporu a pomoc rodinám s nevyléčitelně nemocnými dětmi a mladistvými. Ve spolupráci s městem Brnem nyní staví v Brně unikátní dětský hospic – zařízení, které bude poskytovat komplexní paliativní péči pro rodiče s nevyléčitelně nemocnými dětmi.


USPOŘÁDALI JSME SBÍRKU 

V minulém roce na Vánoce jsme se rozhodli tento projekt podpořit ještě více a uspořádali jsme finanční sbírku mezi zaměstnanci. Na stavbu projektu jsme tak přispěli finanční částkou ve výši 15 650 Kč.

VÁŽÍME SI POMOCI

Péče o nevyléčitelně nemocné dítě v domácím prostředí je vyčerpávající, rodiče se ocitají v sociální izolaci, často na pokraji finanční nouze. Jediná šance na odpočinek a nabrání sil do další péče je přenechat na chvíli péči někomu jinému. Vážíme si pomoci, kterou dětský hospic Dům pro Julii vykonává, přejeme si zdárné dokončení stavby a plynulý provoz tohoto tak potřebného centra.

Dum-pro-Julii-3.jpg

DPJ-odlehcovaci-sluzba.jpg

DPJ-domaci-pece.jpg