Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Microsoft Intune - chytrá aplikace pro správu IT zařízení

Microsoft 365 (původně Office 365) zná už téměř každý. Jedná se o sadu aplikací a cloudových služeb, které pomáhají zůstat v on-line spojení a zvládat různé úkoly. Nejčastěji se setkáváme s Microsoft Outlook, Office, Teams, ale naší pozornosti stále uniká spousta dalších zajímavých a praktických aplikací. Jednou z nich je chytrá aplikace Intune.

20. 4. 2022

JEDNODUCHÁ INSTALACE NA NOVÝ NOTEBOOK

Víte, že v nejvyšší verzi Microsoft 365 Bussiness Premium je díky aplikaci Intune možnost využívat správu osobních počítačů a mobilních zařízení? Představte si, že máte nový notebook, vybalíte jej, zapnete a připojíte do sítě. Po prvním spuštění projdete průvodcem, zadáte svůj email a heslo a během několika okamžiků se váš nový notebook sám nastaví. Nainstalují se potřebné MS Office včetně programů třetích stran. Je to opravdu rychlé a jednoduché.


VAŠE DATA V BEZPEČÍ

A co bezpečnost? V dnešní době nezanedbatelný aspekt pro použití jakéhokoliv IT zařízení. Odcizený a ztracený notebook nebo mobilní telefon vám může přinést spoustu trápení. Díky aplikaci Intune zabezpečíte zařízení tak, že je na dálku můžete zablokovat nebo rovnou vymazat. Vaše data budou v bezpečí a vy se můžete v klidu vrhnout na výběr nového zařízení.
Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení. Rádi vám dle vašich požadavků vytvoříme doporučený a ideální scénář nasazení Microsoft 365.