Chtěli jste na COMIMPEX print ?www.c-print.cz

Nová Axis technologie počítá zákazníky v prodejnách

Axis uvedl na trh zařízení AXIS P8815-2 People Counter, který počítá zákazníky v prodejnách. V současné době velmi aktuální téma z důvodu nařízení vlády omezující počet osob ve vyhrazených prostorách. Pomocí této technologie můžete tedy např. regulovat počet zákazníků v prodejně nebo mít přehled o trendech návštěvnosti.

27. 1. 2021

ZAŘÍZENÍ REGULUJÍCÍ POČTY ZÁKAZNÍKŮ

Axis Communications, náš dlouhodobý osvědčený partner v oblasti kamerových systémů, přišel na trh se zařízením AXIS P8815-2 People Counter disponující zobrazovacím 3D softwarem k počítání zákazníků v prodejnách.
Počítací zařízení AXIS P8815-2 People Counter pomocí dvou senzorů vygeneruje hloubkové mapy, což výrazně zvyšuje přesnost počítání. Získaná data o počtech návštěvníků mohou být užitečná k pochopení návštěvnických trendů nebo v současnosti k omezení počtu zákazníků v prodejně. Data lze zpracovat s použitím existujícího softwaru pro správu kamerového systému.
 

VÝHODY ZAŘÍZENÍ AXIS P8815-2 PEOPLE COUNTER

Nový počítací 3D senzor je ideální do nepříznivých prostředí, kde jsou stíny, silné sluneční světlo, odlesky nebo velký provoz. V případě potřeby ho lze pomocí volitelného příslušenství namontovat na závěs nebo zapustit do stropu.
Mezi hlavní výhody AXIS P8815-2 People Counter patří:

 
  • 3D software k počítání osob,
  • integrovaný software a hardware,
  • optimalizace pro náročné podmínky,
  • možnost regulace počtu zákazníků v prodejnách,
  • přehled o trendech v návštěvnosti.
 
Zaujala Vás tato technologie a máte zájem dozvědět se o ní více?
Obraťte se na naše obchodní oddělení emailem: box@comimpex.cz nebo telefonicky +420 541 213 159

p8815_3xcombo_1700x700_2009_1.jpg