MENU

Představení společnosti COMIMPEX

představení společnosti v PDF souboruV červnu roku 1990 jsme v Brně založili společnost COMIMPEX a od té doby jsme se stali uznávaným partnerem nejen v oblasti informačních, komunikačních a zabezpečovacích technologií, ale i v oblasti projekce a realizace rozvodů nízkého napětí a osvětlení. Již od počátku se zaměřujeme zejména na oblast počítačových a datových sítí, poskytování implementačních a servisních služeb, dodávky širokého portfolia zboží renomovaných výrobců IT, řady dalších slaboproudých technologií a rozvodů NN do 1000 V.

 

V únoru roku 2016 jsme koupili společnost IT serve, s. r. o. Došlo tak k převzetí smluvních závazků a portfolia zákazníků, čímž byla zajištěna potřebná kontinuita a spolupráce.

 

 

O naše zákazníky se v současné době stará přes pět desítek zaměstnanců. Z toho dnes již více jak polovinu tvoří servisní technici a specialisté zajišťující externí správu, odbornou instalaci zařízení a záruční i pozáruční servis. Vysokou profesionalitu našich zaměstnanců zaručuje systém soustavného odborného vzdělávání, včetně skládání potřebných autorizačních a certifikačních zkoušek.

 

Spektrum našich zákazníků je velmi široké. Na jedné straně jsou našimi klienty drobní živnostníci či studenti, na straně opačné velké státní organizace, školy, nemocnice či podniky se stovkami zaměstnanců. Jsme stabilní a prosperující firmou a náš obrat činí aktuálně přes 150 milionů korun ročně, jeho stále větší část tvoří tržby za služby.

COMIMPEX spol. s r.o.


Haškova 153/17
638 00 Brno - Lesná

Otevírací doba:
pracovní dny: 8.00 - 17.00© 2017