MENU

Hardware & software

COMIMPEX spol. s r.o. se vedle dodávek velkých technologických celků věnuje celou dobu své existence i dodávkám pro malé a střední klienty. Této skupině firemních partnerů se věnuje obchodní  oddělení v sídle naší společnosti. S jakoukoliv poptávkou či dotazy se můžete obracet na obchod@comimpex.cz nebo telefonicky na 541 213 159.

Pro naše firemní zákazníky je také určen eKatalog, v němž mohou nalézt produkty nebo software dle svých kritérií z široké nabídky typů produktů a značek dostupných na našem trhu.

 

 

Brněnská veřejnost zná naši společnost po řadu let i díky maloobchodním prodejnám v centru Brna, kde lze nakoupit nejběžnější sortiment IT, spotřební materiál, datová média, ale i výpočetní techniku a současná trendová zařízení.

 

 

COMIMPEX spol. s r.o. je dodavatelem virtualizační technologie VMware a dlouholetým členem VMware Partner Network. Disponuje zkušenými certifikovanými techniky VCP.

 

 

 

COMIMPEX spol. s r.o. je Silver Partner společnosti Veeam. Nabízí prodej, implementaci a správu tohoto špičkového zálohovacího řešení.

 

         

 

 

COMIMPEX spol. s r.o.


Haškova 153/17
638 00 Brno - Lesná

Otevírací doba:
pracovní dny: 8.00 - 17.00© 2017