koule1
koule2
koule3
koule4

Pro rozšíření týmu naší divize komunikačních a zabezpečovacích technologií hledáme elektromontéry slaboproudu, silnoproudu.

Pracovní náplň:

realizace projektů, montáž rozvodů a příprava kabelových tras SLB, NN, instalace a oživování technologií SLB, NN, revize a kontroly zařízení

Požadujeme:

SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru, schopnost čtení elektrotechnické/projektové dokumentace (výhodou), technické uvažování, schopnost týmové spolupráce, schopnost učit se nové věci a proaktivní přístup k problematice, flexibilní časové nasazení, přezkoušení z vyhl.50/78Sb. §6 (pracovník pro samostatnou činnost) - možno doplnit, řidičské oprávnění B aktivně

Nabízíme:

bonusy/prémie, mobilní telefon, stravenky, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, práce v mladém kolektivu, profesní růst

V případě Vašeho zájmu o nabízenou práci nám zašlete Váš profesní životopis a souhlas se zpracováním údajů dle zákona č. 101/2000 Sb na adresu box@comimpex.cz.

Poslední aktualizace: 10. 5. 2018