MENU

CCTV - kamerové systémy

Closed-Circuit TeleVision (uzavřený televizní okruh, dále jen CCTV) je vhodný pro ty zákazníky, kteří chtějí mít elegantním způsobem z jednoho místa dohled nad prostory jak uvnitř tak i venku a to i v rámci rozlehlých areálů. Další možností je využití CCTV jako doplňku EZS a využití zaznamenaných obrazových materiálů a v případě nutnosti jako důkazního materiálu.

 

Uzavřený televizní okruh se skládá z kamer, kabeláže, obrazovek, ovládacího pultu a záznamových zařízení. V dobách minulých existovaly jen analogové systémy s přenosem analogových dat po koaxiálním vedení. V dnešní době, kdy se ve všech oborech silně prosazuje digitalizace, se začínají rozmáhat digitální CCTV. Vzhledem k výši pořizovacích cen některých analogových prvků systému CCTV v minulosti a jejich stále vysoké kvalitě existují hybridní systémy, které kombinují analogová zařízení  a digitální přenos dat nebo naopak digitální zařízení s analogovým přenosem dat. Ve většině případu je vhodnější použít IP kamery s možnosti nahlédnuti s jakého-koli počítače s patřičným oprávněním.

 

 

 

Napsali o nás:

 

Kamerové systémy Axis jsou dostupné už i pro menší města a obce.

Videodohled ve městech: obec Sokolnice.
 

Kamery Axis pomáhají zajistit bezpečí a pořádek i v menších obcích.

Videodohled ve městech: obec Mokrá - Horákov.
 

Kamery Axis dohlížejí na bezpečnost studentů, pomáhají i prevenci kriminality.

Kamerový dohled ve školách: VUTBrno.
 

Vyšší bezpečnost ve zdravotním zařízení díky kamerám Axis.

Detekce pohybu, dohled nad průchody uzlovými body v nemocničním prostředí, evidence pohybu a výskytu osob:Rehabilitační ústav Hrabyně.

 

 

COMIMPEX spol. s r.o.


Haškova 153/17
638 00 Brno - Lesná

Otevírací doba:
pracovní dny: 8.00 - 17.00© 2017