MENU

Logo CxCJiž mnoho let se věnujeme projekci, instalaci i servisu kamerových systémů. Během této praxe jsme získali mnoho zkušeností a podnětů od zákazníků a uživatelů. Množily se jejich prosby o funkcionality, které tyto systémy neposkytovaly. Chtěli systémy integrovat s jinými systémy, což bohužel také nebylo možné. Proto jsme se rozhodli zahájit vývoj vlastního kamerového systému, který se bude od systémů "třetích stran" lišit a bude poskytovat právě ty požadované funkcionality.

 

Již v roce 2010 jsme tedy zahájili vývoj IP kamerového software, který byl směřován spíše do segmentu větších kamerových systémů s důrazem na kvalitu obrazového výstupu a bezpečnost provozu. Tento software jsme pojmenovali CxC, což je zkratka COMIMPEX CAM. Postupně jsme se rozhodli nabízet ho i jako řešení pro menší systémy s jednotkami kamer.

 

Hlavní rysy systému CxC a několik důvodů, proč si ho vybrat:

 

  • Vysoká bezpečnost uložených dat
  • Podpora administrativních náležitostí ochrany osobních údajů
  • Velká kvalita obrazových výstupů
  • Jednoduché ovládání
  • Možnost zákaznických úprav
  • Propojitelnost s externími systémy 

 

Systém je úspěšně nasazen na různorodých instalacích od rodinných domů s jednotkami kamer až po velké výrobní areály s desítkami kamer, kde je navíc v některých případech propojen s docházkovými systémy a systémy pro kontrolu vstupu. Náš vývojový tým neustále pracuje na rozvoji systému s cílem pokrytí všech požadavků našich zákazníků a moderních trendů. 

 

Nechte si i Vy "ušít" kamerový systém na míru. 

 

Nechtěli jsme vyvinout "krabicové" řešení, které si koupíte a za 10 minut nainstalujete. Víme, že takováto řešení jsou s ohledem na nutné kompromisy velmi nedokonalá. Při našich instalacích dbáme na důkladné zjištění Vašich požadavků, místních podmínek a další specifika. Podle těchto informací připravíme předimplementační studii, která pak slouží jako podklad pro finální schvalovací řízení u Vás i jako podklad pro náš implementační tým. Uspěchaná řešení bývají v převážné většině veplmi nedokonalá. Proto se jim snažíme vyvarovat takto strukturovaným procesem implementace.

 

Objednejte si nezávaznou obhlídku a konzultaci s našimi odborníky a uvidíte, že právě CxC je tím správným systémem pro Vás.

Kontaktujte nás například e-mailem na adresu info@comimpex.cz

 

COMIMPEX spol. s r.o.


Haškova 153/17
638 00 Brno - Lesná

Otevírací doba:
pracovní dny: 8.00 - 17.00© 2017