MENU

Věrný zákazník

Pro koho je věrnostní program určen

Věrnostní program je určen pro stálé a vracející se zákazníky v našich maloobchodních prodejnách. Jako výraz ocenění jejich věrnosti jim nabízíme možnost získat výhody v podobě různých odměn

Jak se zaregistrovat do věrnostního programu

Na kterékoliv z našich maloobchodních prodejen může kterýkoliv z našich zákazníků (v rámci pravidel programu) požádat o zaregistrování do programu. Při registraci je nutné vyplnit registrační formulář. Na základě vyplnění formuláře vydá obsluha zákazníkovi Zákaznickou kartu s unikátním číslem, kterou se může prokazovat při dalších nákupech

Jak získávat body

Za každý uskutečněný a zaplacený nákup (mimo dobíjecí kupóny) jsou registrovanému zákazníkovi na jeho bodový účet připisovány body. Jednoduchý přepočítací koeficient je 10 Kč včetně DPH je rovno 1 bodu. Body jsou počítány z kumulovaných obratů, takže i nákup jednoho CD v hodnotě 6 Kč je v bodech započítán.

Jak zjistit stav bodového účtu

Stav bodového účtu může registrovaný zákazník zjistit po přihlášení do zabezpečené sekce prostřednictvím čisla karty a bezpečnostního kódu.

Co s nasbíranými body

V rámci programu je definován katalog odměn, které si může registrovaný zákazník vybrat při dosažení určité hodnoty bodového účtu. Při dosažení hodnoty účtu je registrovaný zákazník informován o možnosti vybrat si určitou odměnu, na kterou má podle stavu účtu nárok. Výběr a objednání odměny pak provede v zabezpečené sekci.

 

 

 

 

 

 

COMIMPEX spol. s r.o.


Haškova 153/17
638 00 Brno - Lesná

Otevírací doba:
pracovní dny: 8.00 - 17.00© 2017